SDB09P09S-012 Fct Electronics D-Sub Cables 9P 12" MALE/FEMALE SHLD D-SUB ASSMBY
Part Nnumber
SDB09P09S-012
Description
D-Sub Cables 9P 12" MALE/FEMALE SHLD D-SUB ASSMBY
Producer
Fct Electronics
Basic price
Molex Product Category: D-Sub Cables Brand: FCT Electronics Type: Jumper Cable Connector End A: DB9, Shielded Connector End A Pin Count: 9 Connector End B: DB9, Shielded Connector End B Pin Count: 9 Gender: Male / Female Length: 12 in Jacket Material: Polyvinyl Chloride (PVC) Number of Conductors: 9 Series: SDB Voltage Rating: 300 V
Following Parts
Random Products
(keyword SDB09P09S-012 Fct Electronics D-Sub Cables 9P 12" MALE/FEMALE SHLD D-SUB ASSMBY)